Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Vedat Milor ‘memleket meselesi’ anketini sildi, nedenini sonra açıkladı


Vedat Milor ‘memleket meselesi’ anketini sildi, nedenini sonra açıkladı

Gastronomi yazarı Vedat Milor, Twitter hesabından yaklaşık beş bin kişinin katıldığı bir anket yaptı. Ankette, ‘Sizce başkan adayı nasıl seçilmeli?’ sorusu yer aldı.

Milor, “Önemli bir memleket meselesi. Bence herkesin fikir beyan edebileceği bir konu” diyerek anketin sorularını paylaştı.

KISA SÜRE SONRA SİLDİ

Son dönemde ‘Cumhurbaşkanı adayı kim olmalı?’ tartışmalarına benzer soru hazırlayan Milor daha sonra bu paylaşımını sildi. Milor; hazırladığı ankette, ‘Sizce başkan adayı nasıl seçilmeli? Halkın istediği isimlere göre mi yoksa partilerin üst yönetimlerinin istediği adaylara göre mi?’ sorusunu sormuştu.

Ankette katılanlarıbn yüzde 83’ü ‘Halk’ yanıtı verildi. Yüzde 17 ise ‘parti yönetimi’ dedi.

AÇIKLAMA YAPTI

Milor, daha sonra anketi silerek açıklama yaptı. Ünlü isim, yaptığı açıklamada, “Anket sorusuna gelen yanıtlardan sorunun yanlış anlaşıldığını düşündüğüm için sildim. Anket sorularını en anlaşılır biçimde kaleme almak zor. Biraz daha düşünüp belki tekrar paylaşırım” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Kasım 15 2022 , , Yaşam

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir