Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

UFC 279’da Kraliçe Elizabeth’e ıslıklı protesto!


UFC 279’da Kraliçe Elizabeth’e ıslıklı protesto!

Birleşik Krallık’ta Kraliçe 2. Elizabeth’in ölümüyle 70 yıllık bir dönem sona erdi ve 3. Charles ‘Kral’ ilan edildi. Tahtın bir numaralı varisi olan Prens Charles, dün Saint James Sarayı’nda düzenlenen törenle kral ilan edildi.

BİRLEŞİK KRALLIK’TA SPOR MÜSABAKALARI ERTELENDİ

Başta İngiltere Premier Lig olmak üzere ülkede devam eden Championship ve tüm alt liglerin yanı sıra İskoçya’daki maçlar da ertelendi.

Kraliçe Elizabeth’in ölümü dolayısıyla dünya genelinde devam eden birçok spor dalı ve spor organizasyonunda Kraliçe için anma törenleri düzenlendi.

Perşembe akşamı UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Avrupa Konferans Ligi maçlarının ilk yarıları oynanırken ölüm haberi açıklanınca ikinci yarıların başında bir dakikalık saygı duruşu yapıldı.

UFC 279’DA ISLIKLI PROTESTO!

Bir karma dövüş sanatları (MMA) organizasyonu olan UFC’nin Las Vegas’taki 279. etkinliği öncesinde salonda bulunan dev ekrana Kraliçe 2. Elizabeth’in fotoğrafı yansıtıldı ve ardından bir anma metni okundu. Bu anlarda salonu dolduran kalabalıktan yoğun bir ıslık yükseldi.

Amerika Açık’ta, NFL’in açılış maçında 2. Elizabeth için anma etkinlikleri düzenlenen Amerika Birleşik Devletleri’nde böyle bir protestonun yapılması İngiliz basınında tepkiyle karşılandı.

Daily Mail‘de yer alan haberde Kraliçe Elizabeth’in UFC veya MMA hakkında herhangi bir yorum yapmadığı, bu protesoya anlam verilemediği şeklinde bir yorum yapıldı. Konuyla ilgili UFC tarafından ise henüz bir açıklama gelmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Aralık 3 2022 , Spor

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir