Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Turistleri kandıran imitasyon parfüm satıcılarına operasyon


Turistleri kandıran imitasyon parfüm satıcılarına operasyon

Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı zabıta ekipleri, kentte turistlerin yoğun olduğu bölgelerde imitasyon parfüm satanların yakalanması için çalışmalarını artırdı. Çanta ve poşet içinde taşıdıkları imitasyon parfümleri caddelerde, turistik yerlerde insanları kandırarak satmaya çalışanların yakalanması için ekipler sık sık operasyon gerçekleştiriyor. Satıcıları genellikle Cumhuriyet Meydanı, Kalekapısı, Üçkapılar, Kazım Özalp Caddesi ile Işıklar Caddesi’nde yakalayan sivil ve resmi zabıta ekipleri, imitasyon parfümlere el koyup tutanak hazırladıktan sonra imha edilmesi için belediyenin ilgili birimine gönderiyor.

POŞETTE TAŞIYIP, ‘ORİJİNAL’ YALANIYLA KANDIRIYORLAR

Zabıtanın Kazım Özalp Caddesi’nde yaptığı operasyonda poşette taşıdıkları imitasyon parfümü satmak için turistle sohbet eden 2 satıcıdan biri sivil ekibi fark edip kaçtı. Yakalanan satıcı ise kısa süreli şaşkınlığın ardından imitasyon ürünleri zabıtaya teslim etti. Satıcının yakalanmasını çevredekiler de şaşkın bakışlarla izledi. İmitasyon parfüm satanların genellikle ürünlerin ‘orjinal’ ya da ‘gümrük kaçağı’ olduğu yalanıyla insanları kandırdığı belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Aralık 12 2022 Türkiye

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir