Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Tuncay Mollaveisoğlu yazdı: ‘AKP bu tehlikeli yoldan bir an önce dönmelidir’


Tuncay Mollaveisoğlu yazdı: ‘AKP bu tehlikeli yoldan bir an önce dönmelidir’

Gazetemiz yazarı Tuncay Mollaveisoğlu, bugünkü “AKP’nin tehlikeli oyunu” başlıklı yazısında AKP’nin kendi seçmenlerini elinde tutmak için oynadığı tehlikeli oyunu yazdı.

“Saray, 30 Ağustos konserine giden gençlerden, müzik festivalinde eğlenen yurttaşlardan oy alamayacağını biliyor” diyen Molloveisoğlu, anketlerde sandığa gitmeyecek Cumhur İttifakı seçmenlerinin sayısının arttığını ifade etti.

Mollaveisoğlu, “İktidar, kendisinden umudu kesmiş seçmenlere, konuşup tartışacakları, birlikte tepki koyacakları zemin yaratmaya çalışıyor. Ve elbette bunu dini söylemlerde bulunarak sözde din adına, ahlak bekçiliğine soyunarak yapıyor” dedi.

DİKKAT ÇEKEN ANKET SONUCU

Mollaveisoğlu, BUPAR Araştırma’nın anket sonuçlarını da paylaştı. Metin Akpınar, Müjdat Gezen, Fazıl Say, Sezen Aksu, Tarkan, Gülşen, Genco Erkal, Cem Yılmaz, Şahan Gökbakar, Birce Akalay, Melis Sezen ve Sedef Kabaş’a yapılan baskı sürecinin halka sorulduğu anketi aktardı ve şöyle devam etti:

“Bu isimlere yönelik hapis cezalarını, nefret dilini duydunuz mu sorusuna yüzde 72 oranında “Evet” yanıtı geldi.

Evet yanıtı verenlere “İktidarın bu tutumunu doğru buluyor musunuz” diye soruldu.

Yanıt; yüzde 39.8 evet, yüzde 60.2 hayır…

İlk bakışta ankete katılanların yüzde 40’ının baskıyı onayladığı sonucu çıkıyor. Ancak bu soruların sorulduğu illerdeki seçmen profili yaklaşık olarak yüzde 60 oranında Cumhur İttifakı’ndan yana… Yani fotoğraf göründüğünden farklı.

AKP’nin, yüzde 60 oy aldığı seçmenin yarıya yakını nefret dilini, ötekileştiren, kutuplaştıran siyaseti istemiyor.

Cumhur İttifakı son seçimde oy aldığı seçmeni artık ikna edemiyor.

Son olarak Gülşen’in tutuklanması ile devam eden gözdağı da sorulmuş ankette. Tutuklamayı doğru bulanların oranı yüzde 10!

Saray seçmenin bu uyarısını görür mü?

Senin sanatçın benim sanatçım, senin gençliğin benim gençliğim kutuplaştırması; devletin milli güvenlik kurumlarına girer ise askeri ve polisi de ayrışmaya götürürse tüm ülke yaşanacak enkazın altında kalır!

AKP bu tehlikeli yoldan bir an önce dönmelidir.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 14 2022 , , Siyaset

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir