Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Tunç Soyer’i eleştiren Saadet Partili görevden alındı!


Tunç Soyer’i eleştiren Saadet Partili görevden alındı!

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanlığı’nın, Eyüp Sultan İlçe Başkanı Emre Ustaosmanoğlu’nu görevden aldığı öğrenildi. Emre Ustaosmanoğlu, İzmir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve İBB CHP Grup Sözcüsü Tarık Balyalı’nın, Osmanlı ve padişah Sultan Vahdettin’e yönelik sözlerini eleştirmişti.

Emre Ustaosmanoğlu; “Eyüpsultan İlçe Başkanlığı bayrağını kıymetli ağabeyim Mevlüt Karsavran’a teslim ettik. Hayırlara vesile olmasını dilerim…” ifadelerini kullandı.

USTAOSMANOĞLU: “BU MİLLET BU ZİHNİYETİ DE DENİZE DÖKECEKTİR”

Saadet Partisi Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi ve Eyüp Sultan İlçe Başkanı Emre Ustaosmanoğlu; sosyal paylaşım sitesi Twitter’daki resmi hesabından Tunç Soyer ve Tarık Balyalı’yı eleştirmiş ve “Bu millet 9 Eylül’de Tunç Soyer’in dedelerini nasıl denize döktüyse bu zihniyeti de denize dökecektir” dedi.

Emre Ustaosmanoğlu’nun açıklamaları şöyleydi: “Bir kaç kişi bir araya gelince içindeki canavarı hortlatan, Osmanlı’nın şanlı tarihine ve ecdadımıza hakaret eden. Bu toprakların değerleriyle uzaktan bile alakası olmayan Tunç Soyer ve hesap sorması gereken öncelikle CHP’nin Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’dur.” 

“Sonrasında zaten bu millet 9 Eylül’de Tunç Soyer’in dedelerini nasıl denize döktüyse bu zihniyeti de denize dökecektir. Unutmayın!”

TUNÇ SOYER VE TARIK BALYALI NE DEMİŞTİ?

İzmir Belediye Başkanı Tunç Soyer; İzmir’in kurtuluşunun 100. yıldönümü dolayısıyla Gündoğdu Meydanı’nda düzenlenen etkinlikte Osmanlı’yı hedef aldı ve “Yüz yıl önceydi. Bu toprakları yönetenler, gaflet, delalet hatta hıyanet içindeydi. Gençleri, kadınları, çocukları, geleceği hiç düşünmediler” iddiasında bulundu. Tunç Soyer, konuşmasında Yunan’ın adını dahi anmadı.

İBB CHP Grup Sözcüsü Tarık Balyalı da Osmanlı padişahı Sultan Vahdettin’e hakaret etti ve “Kendisini İngiliz’e teslim etmiş, bu ülkeden kaçmış, Milli Mücadele’nin karşısında durmuş. Vahdettin bizim için bir haindir” iddiasında bulundu.

KAYNAK: SABAH

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Aralık 13 2022 , , , Siyaset

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir