Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Trabzon Devlet Tiyatrosu “Kaç Tilki Kaç”ı sahneleyecek


Trabzon Devlet Tiyatrosu “Kaç Tilki Kaç”ı sahneleyecek

Jean De La Fontaine’nin yazdığı, Nurullah Kalkan’ın çevirisini yaptığı oyunun, dekor tasarımı Büşra Eroğlu Aydın, kostüm tasarımı Gökçe Şener, ışık tasarımı Nihat Bahar, müziği Salih Kerem Memişoğlu, koreografisi ise Köksal Ünal’a ait.

OYUNUN KONUSU

TDT Müdürü Elvan Saliha Karahasan’ın yönettiği oyunda, Mahir Elvan, Sıla Ömeroğlu, Faik Gürbüzlü, Burhan Kurt, Oğuzhan Asak, Pelin Beğendi, Durulcan Yaman, Derya Hatipoğlu, Elif Epcimoğlu, Dilan Serinyel, Ensar Kaplan, Göknur Paslı, Ebru Karahasan, Ayşe Natır, Yasemin Nalçacıoğlu ve Aybüke Yılmaz Kurt rol alıyor.

Çocukların ağaç ve orman sevgisini arttırmak, var olan orman ve çevre koruma duyarlılıklarını geliştirmek amacıyla sahnelenecek oyun, 15 Eylül Perşembe günü saat 11.00’de Haluk Ongan Sahnesi’nde prömiyer yapacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Aralık 13 2022 Kültür sanat

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir