Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Tekirdağ’da “Kalbim pati pati atıyor” fotoğraf sergisi açıldı


Tekirdağ’da “Kalbim pati pati atıyor” fotoğraf sergisi açıldı

Bir Umut Hayvanları Koruma Derneği üyesi hayvanseverler sokaklarda bakımını yaptıkları engelli ve yaralı kedi ile köpeklerin fotoğraflarını çekti. Hayvanseverler tarafından çekilen 50 fotoğrafın yer aldığı sergi Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi’nde açıldı. Sergi 5 gün boyunca ziyarete açık olacak.

Dernek Başkanı Tekin Şahin, sokak canlarına karşı herkesin duyarlı olması gerektiğini düşündükleri için sergi düzenlediklerini söyledi.

Her hayvan fotoğrafının ayrı hikayesi olduğunu dile getiren Şahin, “Özellikle okullara da haber verdik. Öğrencilerin de gelip bu sergiyi görmesini istiyoruz. Önümüzdeki günlerde öğrencilerin yoğun ilgi göstermesini bekliyoruz. Öğrencilere anlatıp onlara da hayvan sevgisini aşılayacağız. Herkesi sergimize bekliyoruz. Herkesin gelip bu hayvanların hikayelerini dinleyip sokak canları için bir şeyler yapması için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Aralık 13 2022 , Kültür sanat

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir