Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nden ‘belediyeyi protesto’ alanı


Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nden ‘belediyeyi protesto’ alanı

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin yeni hizmet binası, 19 Ağustos’ta, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katıldığı törenle açıldı. Tören öncesi ve açılış sırasında belediyede çalışan DİSK üyesi yaklaşık 600 işçi, ek zam talebiyle protesto gösterisinde bulundu.

İşçiler, ek zam talepleri yerine getirilene kadar eylemlerini sürdüreceğini açıkladı. Belediyenin önünde 6 Eylül’de de kentteki servis şoförleri, Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Ulaşım Koordinasyon Merkezi’nin (UKOME) kendilerinden habersiz kararlar alıp, plakalar çıkardığı ve fiyat tarifesi uyguladığı gerekçesiyle protestoda bulundu. Çerkezköy ilçesinden gelen minibüsçüler ise ilçe ile Tekirdağ arasında taşımacılık yapmak istediklerini ancak belediyenin izin vermemesi gerekçesiyle protesto eylemi yaptı.

‘PROTESTO ALANI’ TABELASI     

Protestolar üzerine belediyenin hemen karşısında bulunan yere, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın talimatı ile ‘Büyükşehir Belediyesi’ni Protesto Alanı’ oluşturulup, tabela yerleştirildi.

Burada gazetecilere açıklama yapan Başkan Albayrak, şunları söyledi:

“Artık burada hizmet yapacağız, bütün birimleri de buraya topladık ama çok geniş bir alan. Daha detaylı bir şekilde yerleşimin bazı bölümleri tamamlanmadı ama geçen aydan bu yana bir aydır hem işçi arkadaşlarımızın zam talepleri ile ilgili birtakım eylemleri oldu. Özellikle sayın genel başkanımız geldiği zaman da eylem olmuştu. Ben de asla bu konuda bir kırgınlık yoktur, olmaz zaten, hepsi beraber çalıştığımız arkadaşlarımız. Daha sonra Çerkezköy’den J plakalar ile ilgili arkadaşlar bu meydana birtakım taleplerle geldiler. Daha sonra Çerkezköy minibüsçülerinin birtakım talepleri oldu. Demek ki bu kadar geniş sahada da bir alana ihtiyaç vardı. Ben de tabi bizim her şeyimiz, bütün hizmetlerimiz açık ve şeffaftır. Böyle açık bir sahada da tabi şimdilik geçici olarak daha rahat bir yer temin edene kadar şu sistem rahat bir şekilde otursun, orada bir ‘Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ni Protesto Alanı’ diye bir yer tespit ettik geçici olarak şimdilik burasını. Özellikle gelip, protesto etmek isteyenler veya öneri sunmak isteyenler, bizim şeffaf belediyecilik anlayışımız gereği burada rahatça gereken sunumlarını, gereken taleplerini yapabilirler, diye açık açık beyan ettik.”

“ART NİYETLİ DEĞİL”

“KİMSEYİ KÜÇÜMSEME GİBİ DÜŞÜNCEM OLMAZ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir