Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Tarihi görüşmeler peş peşe gelecek! Erdoğan hem Putin hem de Biden ile görüşecek


Tarihi görüşmeler peş peşe gelecek! Erdoğan hem Putin hem de Biden ile görüşecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın geçtiğimiz hafta Balkan turu ile başlayan diplomasi trafiği bu hafta Özbekistan ve ABD ziyaretleriyle devam edecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Perşembe ve Cuma günleri Semerkant’ta düzenlenecek Şanghay İşbirliği Örgütü Devlet Başkanları Zirvesi’ne iştirak edecek. 14 ülke devlet başkanının katılacağ zirvede Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile “tahıl koridorunu” görüşecek.

BM GENEL KURULU’NAHİTAP EDECEK

Erdoğan, Özbekistan ziyaretinin ardından 17-22 Eylül’de Birleşmiş Milletler (BM) 77’nci Genel Kurulu için ABD’ye gidecek. BM Genel Kurulu’na hitap edecek olan Erdoğan’ın Doğu Akdeniz, Rusya-Ukrayna Savaşı, Suriye ve Yunanistan başta olmak üzere birçok konuda önemli mesajlar vermesi bekleniyor.

New York’ta bir dizi görüşmeler de gerçekleştirecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ABD Başkanı Joe Biden ile de bir araya gelerek başta yeni F-16’ların temini ve modernizasyonu konusu olmak üzere iki ülke arasında çözüm bekleyen konuları değerlendirmesi bekleniyor.

KAYNAK: TÜRKİYE GAZETESİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Kasım 14 2022 Siyaset

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir