Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Somali Cumhurbaşkanı Mahmud’dan halka ‘Eş-Şebab bölgelerinden uzaklaşın’ çağrısı


Somali Cumhurbaşkanı Mahmud’dan halka ‘Eş-Şebab bölgelerinden uzaklaşın’ çağrısı

Ülkedeki bazı eyalet başkanlarıyla yaptığı istişare toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Mahmud, Eş-Şebab ile mücadelede kararlı olduklarını vurguladı.

Örgüte yönelik operasyonların yoğunlaşacağının altını çizen Cumhurbaşkanı Mahmud, halka “Eş-Şebab bölgelerinden uzaklaşın” çağrısı yaptı.

Mahmud, “Somali halkına sesleniyorum ve uyarıyorum. Eş-Şebab nerede ise oradan uzak durmalısınız. Eş-Şebab üyeleri hedefimizdedir” ifadelerini kullandı.

Eş-Şebab ile mücadelenin iyi gittiğini belirten Cumhurbaşkanı Mahmud, “Bu savaş insanlık, özgürlük ve dinimizin savunması için yürütülüyor. Bu duyguyu paylaşan Somali halkını nerede olurlarsa olsun alkışlıyoruz ve devam etmeleri için cesaretlendiriyoruz” dedi.

Eş-Şebab’ın kurduğu sözde mahkemelere dikkati çeken Mahmud, halkının bu sözde mahkemelerden uzak durmasını istedi.

Cumhurbaşkanı Mahmud, Eş-Şebab’ın halktan vergi adı altında para topladığı bilgisini paylaşarak, “Onların sahte mahkemelerine gitmeyin” dedi.

Eş-Şebab terör örgütü sık sık güvenlik güçleri ve sivilleri hedef alan saldırılar düzenliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Aralık 12 2022 , Dünya

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir