Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Simge Sağın: ‘Herkesin sevdiği bir sanatçı yıllarca önümü kesti’


Simge Sağın: ‘Herkesin sevdiği bir sanatçı yıllarca önümü kesti’

Şarkıcı Simge Sağın, kariyeri ve özel yaşantısıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Kral Pop‘a konuşan ve 15 yılı aşkın süredir şarkı söylediğini belirten Simge, “Pes ettiğim zamanlar olmuştu ama bunlar beni daha da yukarı çekti” dedi.

Şarkıcı, ilginç bir itirafta da bulundu. Simge, müzik kariyerine başladığı dönemlerde herkes tarafından sevilen ve tanınan bir şarkıcının önünü kesmeye çalıştığını anlattı.

“BUNU HERKESE YAPIYORDU”

Simge’nin açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde:

“Bunu yakın çevrem bilir. Çok ünlü, bilinen, piyasada tanınmış, herkesin de çok sevdiği bir hanımefendi yıllarca önümü kesmeye çalıştı.”

“Ama şunu da gördüm hayatı yaşarken; bir gerçeklik varsa, gerçekten başarılıysanız kimse buna daha fazla engel koyamıyor.”

“Uzun bir zaman, benim başarısız olduğum döneme denk gelen dönemde yapacağını yaptı. Ama sonrasında da benimle yakın arkadaş olmayı tercih etti. Ve bunu herkese yapıyordu zaten, bana da aynı şekilde davrandı.”

“KORKTUĞU BAŞINA GELDİ”

“Ne zaman korktu o zaman yakın olmak istedi. Korkusunu anladım ve çok haklı buldum. Ve onun daha da korkması gerektiğine inanıyorum. Korktuğu başına geldi çünkü ben başarılı oldum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 14 2022 Yaşam

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir