Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Putin, Batı yaptırımları hakkında açıklamada bulundu: ‘Ani saldırılar’ başarısız oldu


Putin, Batı yaptırımları hakkında açıklamada bulundu: ‘Ani saldırılar’ başarısız oldu

Rusya lideri Vladimir Putin, 24 Şubat’ta Ukrayna’yı işgaline karşılık olarak Batı’nın uyguladığı yaptırımları değerlendirdi. Rus lider, Rusya’nın Batı yaptırımlarından etkilenmemesi için ekonomide koruyucu önlemleri derhal uygulamaya koyduğunu belirtti.

Sputnik’te yer alan habere göre, Rusya Devlet Başkanı Putin, “Batı’nın ani saldırı taktikleri, Rusya koruyucu tedbirleri derhal uyguladığı için başarısız oldu” dedi.

Putin, Rusya’nın kendi mantığına bağlı kalması ve “(Batı) Kötü niyetliler” olarak nitelendirdiği Batı yaptırımlarının ortasında çözmesi gerektiğini vurguladı.

Habere göre Vladimir Putin, “En hafif tabirle, kötü niyetli kişilerin eylemlerinin pek çok açıdan büyük ölçüde öngörülemez ve dürtüsel olduğunu görüyoruz. Eylemleri açıkça profesyonellikten uzak ve bu nedenle dürtüsel, bu da bizim mantığımıza göre çalışmamız, inisiyatifimizi korumamız ve sadece bazı dostça olmayan adımlara tepki vermememiz, aynı zamanda ekonomi, sosyal alan ve altyapıdaki görevlerimizi tutarlı bir şekilde çözmemiz gerektiği anlamına geliyor” açıklamasında bulundu.

Rusya Devlet Başkanı, “Rusya hazinesinin durumu şu anda G20 ülkelerinin çoğundan ve BRICS (Brezilya, Rusya, Hindistan, Çin ve Güney Afrika) üyesi dost ülkelerin durumundan önemli ölçüde daha iyi” ifadelerini kullandı.

Putin ayrıca, “dolarsızlaşma süreci”nin kaçınılmaz olduğunu belirtti. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Aralık 13 2022 , , Dünya

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir