Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Prof. Dr.Esin Davutoğlu Şenol’u tehdit eden Mustafa Yücel hakkındaki iddianame hazırlandı


Prof. Dr.Esin Davutoğlu Şenol’u tehdit eden Mustafa Yücel hakkındaki iddianame hazırlandı

TTB, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hatalıkları Uzmanı Prof. Dr. Esin Davutoğlu Şenol’u hedef gösteren ve tehdit eden Mustafa Yücel hakkında 5 Ağustos’ta yaptığı suç duyurusu ile ilgili Eskişehir Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianamenin 6 Eylül’de tamamlandığını açıkladı.

TTB’nin konu ile ilgili bugün yaptığı açıklamada iddianameye dair şu bilgiler yer aldı:

YÜCEL, TÜRKİYE’DE RESMİ OLARAK LİSE MEZUNU STATÜSÜNDE

“İddianamede Mustafa Yücel’in gerek adli gerekse idari soruşturma sürecindeki ifadelerine yer verildi. Rusya’da tıp eğitimi aldığına, dört Afrika ülkesinde görev yaptığına ilişkin bir belge sunamayan Yücel, Türkiye ve Rusya’daki faaliyetlerini ‘yaşam koçluğu’ olarak niteledi. Türkiye’de resmi olarak lise mezunu statüsünde olduğunu da kaydeden Yücel, internet sitesinde pazarlamaya çalıştığı ve kansere çözüm olduğunu iddia ettiği ürünleri hastaların satın alması sayesinde kendisinin firmalardan prim elde ettiğini de itiraf etti.

“TIP FAKÜLTESİ DİPLOMASI YOK, RUHSATSIZ ÜRÜNLER PAZARLAYARAK SUÇ İŞLİYOR”

Mustafa Yücel’in ve pazarladığı ürünün Sağlık Bakanlığı ile Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu kayıtlarında yer almadığı bilgilerine de yer verilen iddianamede; tüm bu bulgulardan hareketle Yücel’in tıp fakültesi diploması bulunmamasına ve dolayısıyla hekim olmamasına rağmen sağlık hizmetine ilişkin beyanlarda bulunarak ve ruhsatsız ürünler pazarlayarak suç işlediği vurgulandı. Savcılık, Yücel’in Sağlık Hizmetleri Temel Kanunu’nun ek 11. maddesi ile İspençiyari ve Tıbbi Müstahzarlar Kanunu’nun 19/1 maddesine muhalefetten cezalandırılması ile Türk Ceza Kanunu 53. maddesi uyarınca belirli hakları kullanmaktan yoksun bırakılması talep edildi.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Aralık 13 2022 , , Türkiye

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir