Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Prenses Anne’den Kraliçe Elizabeth açıklaması: ‘Diana öldüğünde doğru olanı yaptı’


Prenses Anne’den Kraliçe Elizabeth açıklaması: ‘Diana öldüğünde doğru olanı yaptı’

Kraliçe II. Elizabeth’in vefatının ardından kızı Prenses Anne’nin yayınlanmamış bir röportajı ortaya çıktı. Prenses annesi hakkında Prenses Diana’nın ölümünden sonra aldığı kararlar ve torunlarıyla kalarak doğru olanı yaptığını söylüyor.

NTV’de yer alan habere göre,  Prenses Anne, 2017’de verdiği röportajda Prenses Diana’nın ölümünden sonra annesinin davranışlarını yorumladı. 72 yaşındaki Prenses, röportajda Kraliyet Editörü Chris Ship’e annesinin yetmiş yıllık saltanatı hakkında konuştu. Anne, Kraliçe’nin 1997’de Lady Diana’nın ölümünü ele alış şeklini onayladığını dile getirdi.

Prenses Anne de yaşananlarla ilgili şunları söyledi:

“Bence annem tam olarak doğru olanı yaptı. Bence aklı başında herhangi bir ebeveynin, bu çocukları Londra’ya getirmenin bir alternatif olduğuna inanması kesinlikle olağanüstü. Bunu yapmanın daha iyi bir şey olacağını nasıl düşünülebildiğini bilmiyorum.”

Bununla birlikte, Diana’nın cenazesini organize etmekten sorumlu olan eski kıdemli saray mensubu Sir Malcolm Ross da Kraliçe’nin o dönemde önceliğinin İskoçya’daki torunları olduğunu söyledi.

Kraliçe’nin torunlarını ilk sıraya koyup koymadığı sorulduğunda, Kraliyet Prensesi, “Kesinlikle” yanıtını vererek şöyle konuştu:

“Başka bir yerde olsalardı, ikisinin de üstesinden gelebileceklerini sanmıyorum. Olan tek iyi şey, orada olmalarıydı ve etraflarında onları anlayabilecek, onlara zaman tanıyacak insanlar vardı.”

Kraliçe, Prens Charles’tan boşanan Lady Diana’nın ölümünden sonra sert eleştirilere maruz kalmış, özellikle de bayrakların yarıya indirilmesine izin vermemesi, ilk günlerde herhangi bir açıklama yapmaması tepki görmüştü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Aralık 13 2022 Magazin

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir