Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Portekiz’de bulunan dinozor fosili, Avrupa’nın en büyüğü olabilir


Portekiz’de bulunan dinozor fosili, Avrupa’nın en büyüğü olabilir

IFLScience’ın haberine göre, 100 ila 160 milyon yıl önce hayattayken 12 metre yüksekliğinde ve 25 metre uzunluğunda olduğu tahmin edilen bu ender sauropodunu tam anlamıyla ortaya çıkarmak için yapılan kazı çalışmaları halen devam ediyor.

Instituto Dom Luiz (Lizbon Üniversitesi Fen Fakültesi), Portekiz

“ÇOK NADİR GÖRÜLEN BİR DURUM”

Lizbon Üniversitesi Fen Fakültesi’nde doktora sahibi olan araştırmacı Elisabete Malafaia, yaptığı açıklamada, “Bir dinozor fosilinin bu şekilde, kemikleri mükemmel bir asıl anotomik sıraya sahip olacak şekilde bulunması, arkeolojide çok nadir görülen bir durum, özellikle sauropodlarda” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 15 2022 Teknoloji

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir