Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Lise mezunu personel alımı yapacak! Boğaziçi Üniversitesi personel alımı kadro detayları


Lise mezunu personel alımı yapacak! Boğaziçi Üniversitesi personel alımı kadro detayları

Boğaziçi Üniversitesi, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4. maddesinin (B) fıkrası uyarınca Büro Personeli, Koruma ve Güvenlik Görevlisi, Şoför, Temizlik Personeli ve Bahçıvan kadrolarına personel alımı yapacağını açıkladı. En az lise mezunu adaylar arasından istihdam sağlayacağını açıklayan kurum, KPSS puan sıralamasını esas alarak belirtilen kadroların 10 katına kadar adayı sınava davet edecek. Başvuru şartları ve merak edilen diğer tüm detaylara ilişkin ayrıntılara haberimizde yer verdik.

BAŞVURU TARHİ VE ŞEKLİ

Boğaziçi Üniversitesi personel alımı başvuruları 19 Eylül 2022 tarihinde başlayıp 3 Ekim 2022 tarihine kadar devam edecek. 

Adayların belirtilen gerekli belgeler ile birlikte Üniversitenin Güney Kampüs Etiler Kapı Girişinde yer alan başvuru noktasına şahsen müracaat etmeleri gerekiyor. 

Noter onaylı vekâletname ile yapılan başvurular kabul edilirken posta yolu ile yapılan başvurular kesinlikle kabul edilmeyecek.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER

1. Fotoğraflı Başvuru Formu (Üniversitemiz Web sayfasında yayımlanan form doldurulacaktır)

2. Nüfus cüzdanı / T.C. kimlik kartı fotokopisi

3. Diploma veya Mezuniyet Belgesinin onaylı fotokopisi (e-devlet Çıktısı Kabul Edilecektir)

4. Erkek adaylar için Askerlik Durum Belgesi

5. 2020 KPSS Sınav Sonuç Belgesi

6. Sertifika, Belge (Başvurulan pozisyonda yazıyorsa istenilecektir. Sertifikaların geçerlilik süresi var ise dolmamış olması, üzerinde yanıltıcı bilgi ve bilgi eksikliği olmaması, ilanın Resmi Gazete ’de yayımlandığı tarihten önce sahip olunması gerekmektedir. Üzerinde tarih bilgisi yer almayan sertifikalar kabul edilmeyecektir.)

7. SGK Hizmet Dökümü

8. Sağlık Raporu (Bir tanesi Psikiyatri olmak üzere Tam Teşekküllü Hastaneden alınmış heyet raporu-Atanmaya hak kazanan adaylardan istenecek).

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

  • İlanda belirtilen genel ve özel şartlar ile 657 Sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşıyor olmak. 

  • Adayların son başvuru tarihi itibariyle 40 (kırk) yaşını bitirmemiş olması

  • Başvuracak adayların durumunun; 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesinin “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesine aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde anılan kanun ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler” hükmüne uygun olması,

  • Başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak,

  • Gerektiği durumlarda mesai saatleri dışında çalışmaya engel bir durumu olmamak,

  • Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmamak,

  • Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak, Yapılacak olan Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak,

  • Görevini yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı ile engeli bulunmamak.

RESMİ İLAN METNİNE ULAŞABİLMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Aralık 13 2022 , , , , Genel

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir