Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Kılıçdaroğlu: Altılı masadan sürpriz aday çıkmaz


Kılıçdaroğlu: Altılı masadan sürpriz aday çıkmaz

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, altılı masadan sürpriz bir aday çıkmayacağını söyledi. 

Elazığ’da Kanal 23 ve Kanal Fırat ortak canlı yayınında gündemi değerlendiren Kılıçdaroğlu, “Millet İttifakının cumhurbaşkanı adayı belli mi” sorusunu şöyle yanıtladı: 

“Önce parlamenter sistemi masaya yatırıp bunu nasıl çözeceğimizi, adaleti nasıl getireceğimizi, yolsuzlukları nasıl önleyeceğimizi, geldiğimiz zaman hemen süratli bir şekilde hasar tespit komisyonu kuracağımızı, hemen arkasından ekonomik sosyal konseyi toplayacağımızı, strateji planlama teşkilatını kuracağımızı bunlarla ilgili kararlarımızı aldık.”

Kılıçdaroğlu’na “Aday olacak mısınız” sorusu da soruldu. Altılı masaya dikkati çeken CHP lideri, Arkadaşlarımız bunu söyleyebilirler tabii ki. Sonuçta her parti kendi liderini cumhurbaşkanı adayı olarak görmek ister” dedi. 

“SÜRPRİZLERE YER YOK”

“Sürpriz bir aday çıkabilir mi” sorusunaysa Kılıçdaroğlu, “Yok hayır, sürprizlere yer yok. Akılcı politikalarla yola çıkmak lazım” yanıtını verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Aralık 12 2022 Siyaset

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir