Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Japonya’da ‘yaşayan en yaşlı erkek’ 112 yaşında öldü


Japonya’da ‘yaşayan en yaşlı erkek’ 112 yaşında öldü

Japonya’nın Nara kentinde, “yaşayan en yaşlı erkek” Mikizo Ueda’nın 112 yaşında hayatını kaybettiği açıklandı.

Japonya Sağlık Bakanlığı, 1910 yılında doğan Ueda’nın 9 Eylül’de yaşamını yitirdiğini duyurdu. Guinness Rekorlar Kitabı’na adını yazdıran “dünyanın yaşayan en yaşlı insanı” unvanına sahip Japon Kane Tanaka, 119 yaşındayken 19 Nisan 2022’de Fukuoka eyaletinde hayatını kaybetmişti.

Tanaka’nın ölümüyle, Japonya’da yaşayan en yaşlı insan unvanı Osaka eyaletindeki 115 yaşında olan Fusa Tatsumi’ye geçmişti.

Öte yandan, 116 yıl 54 gün yaşayan ve Haziran 2013 yılında hayatını kaybeden Jiroemon Kimura, “en uzun yaşayan erkek” unvanı ile Guinness Rekorlar Kitabı’na girmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Aralık 13 2022 Dünya

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir