Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Japonya vatandaşı Ozaki, Müslüman oldu


Japonya vatandaşı Ozaki, Müslüman oldu

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Japonya’daki temaslarını sürdürüyor. Prof. Dr. Erbaş, kendi arzusu ile Müslüman olmayan karar veren Kazuhisa Ozaki için Tokyo Camii’nde düzenlenen İhtida Töreni’ne katıldı. Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından Ozaki’ye İslam dininin temel esasları hakkında bilgiler verildi.

İSMİNİ ‘İSLAM’ OLARAK DEĞİŞTİRDİ

Daha sonra Diyanet İşleri Başkanı Erbaş’ın sözlerini tekrarlayıp Kelime-i Şehadet getiren Ozaki, Müslüman oldu ve ismini “İslam” olarak değiştirdi. Erbaş, Müslüman olan Ozaki’yi tebrik ederek “İhtida Belgesi” ile birlikte Kur’an-ı Kerim meali ve Diyanet İşleri Başkanlığı yayınlarından çeşitli kitaplar hediye etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Aralık 2 2022 Gündem

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir