Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

İzmir Barosu: Bağnaz zihniyet İzmir’de karşımıza çıktı


İzmir Barosu: Bağnaz zihniyet İzmir’de karşımıza çıktı

Tüm yurtta gerçekleşen konser yasaklarından sonra şimdi de İzmir Barosu tarafından İzmir’in kurtuluşu anısına düzenlenen ve 17-25 Eylül tarihlerinde tüm Türkiye’den 1200 civarında avukatı  buluşturacak olan “100. yıl Avukat Spor Oyunları’  valiliğin kararıyla engellendi.

İzmir Barosu yönetimi getirilen yasak sonrası yazılı açıklama yaptı. Yasağın kişisel hırslar nedeniyle verildiği belirtilen açıklamada, “İzmir Valiliğince sergilenen  tavır, hiçbir teamüle uymadığı gibi, en zarif tabirle, ayıptır. Görünen o ki, konserler, festivaller yasaklayan bağnaz zihniyet, bu kez de İzmir’de karşımıza çıkmıştır. Bu olayla, tüm ülkeye musallat olan tek adam karanlığının yalnızca merkezi yönetime değil, İzmir’deki temsilcilerine de sirayet ettiği açıkça görülmüştür. İzmir Valisi, kişisel hırsları ve makul bir açıklaması olmayan inadıyla, sadece spor yapmak isteyen avukatları engellemektedir. 4.5 milyon kişinin çığ gibi büyüyen sorunlarına çare bulmaya çalışmak yerine, avukatların futbol, basketbol ve voleybol oynamasıyla uğraşmanın, bir ilin mülki amirini neden bu kadar ilgilendirdiğini bir hayli merak ediyoruz. Kamu görevlilerinin bulunduğu makamlar, kendilerine mülk, kişisel egoları tatmin yeri değildir” denildi.

Devlet ciddiyetinin yok edildiğini ifade edilerek şöyle denildi:  “Valilik devlet ciddiyetini bir kenara bırakmış keyfiliği tüm boyutlarıyla sürdürmektedir. İlin A protokolünde yeri olan İzmir Barosuna karşı İzmir Valiliği tarafından ortaya konulan bu tavır hiçbir teamüle uymayan bir ayıptır. İzmir Barosu, avukat spor oyunlarının düzenlenmesi için her türlü çabayı göstermesine, her türlü diyalog kurmayı denemesine rağmen bir kişinin anlaşılmaz ve gerekçesiz inadı sebebiyle oyunlar yapılamaz duruma gelmiştir. İzmir Valisi tarafından saha ve salonların da tahsisine ilişkin iptal beyanı nedeniyle oyunların yapılması mümkün olamamıştır.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Aralık 14 2022 , Türkiye

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir