Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

İSKİ’den kazı çalişmasi sırasında doğalgaz borusunun patladığı iddiasına yanıt


İSKİ’den kazı çalişmasi sırasında doğalgaz borusunun patladığı iddiasına yanıt

İSKİ, dün bazı basın-yayın organlarında yer alan, “Şile’de İSKİ çalışması esnasında doğal gaz borusunun patladığı” yönündeki iddialara bugün yaptığı yazılı açıklamayla yanıt verdi. İSKİ’nin açıklaması şöyle:

“BAHSE KONU KAZI ÇALIŞMASI İDAREMİZE AİT DEĞİL”

“Dün bazı basın-yayın organlarında ve sosyal medya hesaplarında, Şile’de İSKİ çalışması esnasında doğal gaz borusunun patladığı iddialarına yer verilmiştir. Bahse konu kazı çalışması idaremize ait olmadığı gibi, patlamanın da İSKİ ile bağlantısı bulunmamaktadır. Kamuoyunun sağlıklı bilgiye ulaşabilmesi adına önemle duyurulur.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Aralık 3 2022 Türkiye

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir