Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

İş bankası çöktü mü, neden kullanılamıyor? İşCep neden çalışmıyor? İş Bankası mobile giriliyor mu?


İş bankası çöktü mü, neden kullanılamıyor? İşCep neden çalışmıyor? İş Bankası mobile giriliyor mu?

Bugün öğleden sonra İş bankası müşterileri, İş bankası’nın mobil uygulaması İşCep’e giremediklerini ve işlem yapamadıklarını söyledi. Sorun hala devam ederken, yurttaşlar ‘iş bankası çöktü mü?’ sorusunun cevabını merak ediyor. İşte, ayrıntılar..

İŞ BANKASI ÇÖKTÜ MÜ?

İş Bankası müşterilerinin 12.30 itibariyle yaşadıkları soruna dair bankadan hala bir açıklama gelmedi. İş Bankası hizmetlerine uzun süre erişim sağlanamaması, “İş bankası hacklendi mi?” iddialarını da beraberinde getirdi. Henüz iş bankası bir bilgilendirme yapmadığından dolayı erişim sorununun kaynağı öğrenilemedi.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Aralık 13 2022 Türkiye

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir