Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

İrfan Değirmenci’den İsmail Küçükkaya’ya ‘fakir kanal’ yanıtı


İrfan Değirmenci’den İsmail Küçükkaya’ya ‘fakir kanal’ yanıtı

FOX TV ile yolları ayrılan ve sonrasında da Halk TV’ye transfer olan İsmail Küçükkaya, dünkü canlı yayınında “Biz fakir bir kanalız ama hedefleri olan, hayalleri olan, umutları olan ve daha önemlisi geleceği olan bir kanalız. Ben bu vizyon için geldim. Uluslararası bir markanın kanalından çıkıp başka bir kanala gelmek kolay değil” ifadelerini kullandı.

Halk TV’nin akşam haberlerini sunan İrfan Değirmenci, söz konusu ifadelere sosyal medya hesabından attığı tweetle tepki gösterdi. 

“Halk Tv’nin zenginliği, gazeteciliğin namusuna sahip çıkan basın emekçilerinin varlığıdır” ifadelerini kullanarak isim vermeden yanıt veren Değirmenci, şöyle devam etti:

“Halk Tv’nin zenginliği ondan asla vazgeçmeyen, zor zamanlarında destek olan seyircisinin varlığıdır. Bu anlamda çok zengin bir kanaldır bu kanal. Parayla pulla ölçülemeyecek kadar zengin”

İşte o paylaşım:

İSMAİL KÜÇÜKKAYA FOX’TAN NEDEN AYRILDI?

İsmail Küçükkaya, yeni yayın dönemi öncesi 10 yıl boyunca görev yaptığı FOX TV’den ayrılarak sürpriz bir şekilde Halk TV’ye transfer olmuştu.

FOX TV eski Ankara Temsilcisi Sedat Bozkurt ise bu transferin ardından çarpıcı bir paylaşımda bulunmuş ve Küçükkaya’ın ‘ayrılmak zorunda kaldığını’ ileri sürmüştü.

İsmail Küçükkaya’nın ABD’yi dolandırma suçlamasıyla tutuklu yargılanan Sezgin Baran Korkmaz’la ilişkili olduğu bu nedenle de FOX TV’nin yolları ayırdığı iddia edilmişti.

Öte yandan Küçükkaya’nın Korkmaz Karaca’yı övdüğü videosu da ortaya çıkmış ve tepki çekmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Aralık 12 2022 , , Yaşam

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir