Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

iPhone 14, MediaMarkt’ta ön satışa çıktı


iPhone 14, MediaMarkt’ta ön satışa çıktı

Şirketten yapılan açıklamaya göre, MediaMarkt, akıllı telefon dünyasının yeni yıldızları için ön satış sürecini başlattı.

Apple’ın geçen günlerde global olarak düzenlediği etkinlikte tanıttığı iPhone 14, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max modelleri MediaMarkt mağazalarında ve mediamarkt.com.tr’de ön satışa açıldı.

Yeni iPhone’ların başlangıç fiyatları 30 bin 999 TL ile 46 bin 599 TL arasında değişirken ön satış sürecine özel olarak MediaMarkt, eski telefonlarını getirenlere çeşitli indirimler de sunuyor.

23 Eylül’e kadar eski telefonlarını MediaMart’a getirenler, değiş tokuş desteğiyle iPhone 14’e 16 bin 999 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilecek. Ürünler, alınan ön satışların ardından 23 Eylül’de MediaMarkt mağazalarında, mobil uygulamada ve mediamarkt.com.tr’de satışa çıkacak.

Yeni iPhone’ların başlangıç fiyatları iPhone 14 30 bin 999 TL iPhone 14 Pro 39 bin 999 TL iPhone Pro Max 46 bin 599 TL şeklinde sıralanıyor.

KAYNAK: AA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Aralık 2 2022 , , Teknoloji

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir