Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

iOS 16, iPhone 11’de ekran sorununa neden oluyor!


iOS 16, iPhone 11’de ekran sorununa neden oluyor!

iPhone 11, Apple’ın radikal değişiklikleri içinde barındırdığı bir model olmuştu. 2019 yılında tanıtılan cihaz, halen güncelleme alıyor ve güncel tutuluyor.

iOS 16 güncellemesinin geldiği iPhone 11 ailesinin takısız üyesi standart iPhone’da güncelleme yapıldıktan sonra kullanıcılar ‘ekranda rastgele dokunmatik’ sorunu yaşamaya başladı.

Apple’ın discussions.apple sayfasında açılan başlıkta açıkça belirtildiği gibi güncelleme sonrası iPhone 11 kullanıcıları dokunmatik ekranlarının stabil çalışmadığını söylüyor.

iOS 16 bazı iPhone 11 kullanıcılarını canından bezdirdi

Güncelleme sonrası kullanıcıların bazıları eski sürüme geri dönmek için üçüncü parti uygulamalar kullanmayı tercih etseler de Apple’a geri bildirim olarak yaşadığınız sorunu yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Aralık 13 2022 , Teknoloji

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir