Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

iOS 16 ile gelen pil göstergesi her kullanıcıya sunulmadı


iOS 16 ile gelen pil göstergesi her kullanıcıya sunulmadı

Apple’ın yeni indirmeye sunduğu iOS 16, her iPhone kullanıcısına aynı özellikleri getirmiyordu. Temelde aynı özellikleri sunsa da bazı modellerde kullanılmayan özellikler olduğu yavaş yavaş ortaya çıkmaya devam ediyor. Yeni gelen özelliklerden biri olan pil yüzdesinin rakamsal olarak durum çubuğunda gösterilmesiydi ancak bu her iPhone’da görünmüyor.

İOS 16 HER İPHONE’A AYNI ÖZELLİKLERİ GETİRMİYOR

Apple resmi internet sitesinde belirttiği gibi durum çubuğundaki yeni pil göstergesi özelliği, iOS 16’yı alan iPhone XR, iPhone 11, iPhone 12 mini ve iPhone 13 mini modellerinde aktif olarak kullanılamıyor. Bu cihazlara sahip kişiler pil yüzdesini aktif etmek için Denetim Merkezi’ni açmak durumunda kalıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Aralık 13 2022 , Teknoloji

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir