Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

İmam Hatip Lisesi yurdunda kayıt için ilginç şart: Namaz kılın, sohbetlere katılın


İmam Hatip Lisesi yurdunda kayıt için ilginç şart: Namaz kılın, sohbetlere katılın

Antalya Ticaret Sanayi Odası Güzel Sanatlar Lisesi’nde öğrenim gören ve kent merkezi dışından gelen öğrencilere hizmet veren Karatay Anadolu Lisesi Yurdu, ofis olarak kullanılmak üzere başka bir kamu kurumuna devredildi. Yurtta konaklayan öğrenciler, 2022-2023 öğretim yılı için Prof. Dr. Raşit Küçük Anadolu İmam Hatip Lisesi Yurdu’na yönlendirildi.

Prof. Dr. Raşit Küçük Anadolu İmam Hatip Lisesi Yurdu’na çocuklarını kayıt ettirmek isteyen veliler, yönetim tarafından ilginç bir teklifle karşılaştı. Yurt ücretini soran veliler: “Ücret istemiyoruz. Hepimiz Müslümanız. Çocuğunuzun namazlarımıza ve sohbetlerimize katılması bizim için yeterlidir” cevabını aldı.

“YAŞAM TARZINA MÜDAHALE”

Mektepli Gazete’de yer alan habere göre öğrencilerinin güzel sanatlar lisesinde okuduğunu, kendilerini en sağlıklı şekilde ifade edebilmelerini ve sanat alanındaki yetenek ve ilgilerini geliştirmek üzere güzel sanatlar lisesini tercih ettiklerini belirten veliler, yurdun bu yaklaşımının yaşam tarzına müdahale anlamına geldiğini ve kaygı verici bir gelişme olduğunu belirtti.

CHP’Lİ ÖZER’DEN TEPKİ

Konu ile ilgili açıklama yapan CHP Antalya Milletvekili Aydın Özer şunları söyledi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Kasım 14 2022 Türkiye

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir