Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

İBB tahliye düğmesine bastı! Yalı sahipleri çözüm istiyor


İBB tahliye düğmesine bastı! Yalı sahipleri çözüm istiyor

Tahliye edilmesi istenen  yapı, İstanbul Çengelköy’de 200 yılı aşkın süredir ayakta kalan tarihi eser bir yalı. 150 yıldır ise Barkan ailesi oturuyor. Ancak şu günlerde İBB, aileyi  yalıdan çıkartmak istiyor.

YARGITAY’DAN DÖNDÜ

Aileye ise oturdukları yalının açılan dava sonucu “tarihi eser statüsünden çıkarıldığı” söyleniyor. Ancak Barkan ailesi, 2003 yılında açtıkları dava ile tarihi eser haklarını geri kazanıyor.

Yargıtay kararı yeniden bozdu. Aile bir kez daha dava açtı. Yargıtay, dava sonuçlanana kadar tahliye işleminin durdurulmasını istedi. Ancak İBB tahliye için düğmeye bastı. Barkan ailesi, mağduriyetlerinin en kısa zamanda çözüme kavuşmasını istiyor.

KAYNAK: CNN TÜRK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Kasım 15 2022 Gündem

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir