Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

“HDP’ye bakanlık verilebilir” sözleri tepki çekmişti: Gürsel Tekin’den yeni açıklama


“HDP’ye bakanlık verilebilir” sözleri tepki çekmişti: Gürsel Tekin’den yeni açıklama

“HDP’ye bakanlık verilebilir” çıkışıyla tepki çeken CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, o açıklamasıyla ilgili yeni açıklama yaptı. Gürsel Tekin şunları söyledi: 

“İKİNCİ KEZ YUTKUNARAK KONUŞUYORUM”

Hayatımda ikinci defa yutkunarak konuşuyorum. İlki 14 yaşındaydı. Ben Ağrılıyım. Uzak doğuluyum. 14 yaşındayım. Orman işlerinde çalışıyorum. Ağaçlar kesiliyor. Kıyım yapılıyor. Patikayı kazdık, iş makineleri girmesin diye. 

Jandarmalar bizi yakaladı dövdü. Ben olsam madalya verirdim. 

Sonra İstanbul’a geldim. 83 yılında partiye katıldım. Gençlik Kolları Başkanı oldum. Partinin bütün kademelerinde görev yaptım. Benimle ilgili çok hikaye var. Çok şükür tertemizim. Kirlenmemek için elimden gelen bütün çabayı sarf ettim. CHP Genel Merkezi’nde görev yaparken partinin makam aracına binmedim. Partinin uçak parasını cebimden ödedim. Benim partililiğimi kimseye tartıştırmam. Bu laf nerede söylendi, niçin söylendi? 

“ABLALARIM BAŞÖRTÜLÜ”

Ben genç bir siyasetçiydim. 28 Şubat dönemi. Kadıköy’de belediye başkan yardımcısıydım. Benim ailemde ablalarım başörtülüdür. Her akşam başörtü meselesini tartışınca iğreti oluyorum. Ve bir başörtülü yardımcı aldım. Biz günübirlik demokrat değiliz. Özgürlükler için yapamayacağım hiçbir şey yok. 

En çok bizim mahalle tepki gösterdi. Ne projesi? Kıyametler kopuyor. 

Benim hayatımda bu badireler çok geçti. Hayat bizi haklı çıkardı. Bugün normal bir durumdayız. Sayın Genel Başkanımız helalleşiyor.

“TELEFONUMDA BİR TEK HDP’Lİ ÜST DÜZEY YÖNETİCİNİN NUMARASI YOK”

İnandığım şeylerde geri vitesim yok diyorum. O gün ne dediysem bugün de aynı noktadayım diyorum. Tamamı bu. Ortada bir Anayasa varsa, bu Anayasa fiilen yürürlükteyse ve bir milletvekili olarak ben de bu Anayasa üstünde yemin ettiysem… Ne düşünüyorsunuz diye sorsam birçok insana bu konuda… Şu telefonumda bir tek HDP’li üst düzey yöneticisinin telefonu yoktur. 

TÜRKİYE’NİN DÖRT BİR YANINDAN DESTEK MESAJI YAĞMIŞ!

Ertesi gün baktım kıyametler kopuyor. Telefonumda binin üzerinde mesaj var. Türkiye’nin dört bir yanından destek mesajları. Destek olmayan kim dedim. Sosyal medyada bu konuda uzman olan bir kardeşimiz var. Edirne’den Rize’den Trabzon’dan bu kadar insan destek verirken sosyal medyada ne oluyor bakalım dedik. Üç grup tespit ettik. Üçü de birbirini sevmiyor.

Hiç anlamı olmayan bir açıklama. Ben masa kurucu değilim. Bunun üzerine bina inşa etmek… Kamuoyunun takdirine bırakıyorum. 

(Ben Cumhurbaşkanı olsam HDP’ye bakanlık veririm ama başkası olsa bilemem mi diyorsunuz?) Demedim böyle bir şey. Anayasal olarak alma hakkı var dedim.

KAYNAK: HABERTÜRK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Aralık 12 2022 Siyaset

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir