Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Hasta tavşanı, kliniğin önünde ölüme terk etti: ‘Bir cana kıymak bu kadar kolay olmamalı’


Hasta tavşanı, kliniğin önünde ölüme terk etti: ‘Bir cana kıymak bu kadar kolay olmamalı’

Cebeci Mahallesi Atatürk Bulvarı Caddesi üzerinde, 29 Ağustos Pazartesi günü saat 20.00 sıralarında bir kişi yanındaki çocukla, evde beslediği tavşanı hasta olduğu için cadde üzerinde bulunan veteriner kliniğine getirdi.

Kliniğin kapalı olduğunu gören kişi kliniğin sorumlu veteriner hekimi Volkan Altay’ı arayarak, tavşanın hasta olduğunu ve iştahsızlık başladığını söyledi. Altay, kliniğin 19.00’da kapandığını belirterek, 24 saat hizmet veren kliniklere götürmesi yönünde tavsiyede bulundu.

Sabah kliniği açmaya gelen Volkan Altay, kutuyu fark etti. Kutuyu açan Altay, içinde ölü bir tavşan olduğunu gördü. Güvenlik kamerası görüntülerini izleyen veteriner, kendisini arayan kişinin tavşanı kutu içerisinde kliniğin önüne bırakarak, gittiğini gördü.

“BİR CANA KIYMAK BU KADAR KOLAY OLMAMALI”

İzlediği görüntülere şaşıran Altay, “Biz akşam 19.00’da kliniğimizi kapatıyoruz. Saat 20.00 gibi evdeyken cep telefonum çaldı. Arayan kişi, bir tavşan olduğunu ve iştahsız olduğunu söyledi. Bende kendisine kapalı olduğumuzu, 24 saat açık olan klinikler olduğunu belirttim. Hatta götürmesi yönünde tavsiyede bulunduğum klinikler de oldu. Ama sabah geldiğimde kliniğin bahçesine bırakılmış, terk edilmiş ve ölmüş bir tavşana rastladım. Daha sonra kamera kayıtlarına baktığımda arayan kişi ile bırakan kişinin aynı olduğunu anladım. Çok erken bir saat. Oysa götürülebilecek onlarca klinik vardı. O yüzden bir cana kıymak bu kadar kolay olmaması gerekiyor” diye konuştu.

“BIRAKMAK İSTEDİM, BIRAKTIM’ DİYEREK TELEFONU KAPATTI”

Tavşanı kliniğin önüne bırakan kişiyi aradığını belirten Altay, ikinci şoku bu görüşmede yaşadı.

Altay,Tavşanı bırakan kişiyi aradım. Kendisi bana, ‘ben getirdim. Sonra baktım tavşan ölmüştü, bıraktım’ dedi. Kendisine bu sefer de, ‘Cenaze buraya bırakılır mı?’ diye sordum. ‘Bırakmak istedim, bıraktım’ diye cevap vererek, telefonu kapattı. Kamera kayıtlarını izlediğimiz de çocukla bir süre konuşuyorlar, gidip geliyorlar. Sonra gidiyorlar. Her halde çocuğu ikna etmeye çalışıyordu” dedi.

Yaşanan olay güvenlik kamerasına yansıdı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 14 2022 , Türkiye

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir