Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Gönül Dağı’nın unutulmaz ismi Gülsim Ali’ye büyük teklif! Şans ikinci kez yüzüne güldü


Gönül Dağı’nın unutulmaz ismi Gülsim Ali’ye büyük teklif! Şans ikinci kez yüzüne güldü

TRT1’in gerek kadrosuyla gerekse senaryosuyla seyircisinden tam not alan projesi Gönül Dağı, sezon finalinde ekran başındakileri efkarlandıran bir ayrılıkla adından sosyal medyanın gündemine oturmuştu. 2 sezon boyunca Dilek karakteriyle izleyenlerden tam not alan Gülsim Ali, meydana gelen talihsiz kaza sonucu vefa etmesiyle hikayesi bitmişti.

Yaptığı anlaşmasının sonuna geldiği için ekipten ayrılan ismin 3.sezonda yer almayacak olması hayranlarını hayal kırıklığına uğratmıştı. Öte yandan geçtiğimiz hafta macerasına kaldığı yerden devam etmeye başlayan Gönül Dağı’nda Gülsim Ali’nin yerine geçen isim Berfin Kıymaz olarak açıklanmıştı.

Gönül Dağı dizisindeki veda sahnesiyle sevenlerini gözyaşlarına boğan ve hafızalardan silinmeyecek dakikalar yaşatan Gülsim Ali, sürpriz projesi hakkında konuştu. Selahaddin Eyyubi’nin yaşam öyküsünün gözler önüne serileceği ‘Selahattin Eyyubi’ dizisiyle anlaşma sağlayan İlhan Şen’in partnerinin Gülsim Ali olması bekleniyor.

Toplamda 30 bölüm çekilmesi planlanan Türk – Pakistan yapımı Selahattin Eyyubi projesinin kendisini bir hayli heyecanlandırdığının özellikle altını çizen Gülsim Ali, İlhan Şen’in de kendisi gibi Bulgaristan’da doğup büyüdüğünü belirtti.

Gönül Dağı’nın Dilek’i Gülsim Ali, “Çok güzel bir proje, çok özel bir proje. Türkiye’de daha önce yapılmamış bir iş. Senaryosu geldi bize de. Görüştük, fakat şu anda yüzde yüz anlaştık demek istemiyorum. Ama beni çok heyecanlandırdı. İlhan (Şen) ile de tanıştık. Çok güzel bir enerjisi var, çok samimi” şeklinde ifadelere yer vererek yeni proje teklifine yeşil ışık yaktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Kasım 15 2022 , Medya

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir