Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Fransa’da trenlerden eşya çalan çete yakalandı


Fransa’da trenlerden eşya çalan çete yakalandı

Fransa’da trenlerde 300 bin euro değerinde eşya çalan çete yakalandı. BBC’de yer alan habere göre, çete üyelerinin, yüksek hızlı trenlerin birinci sınıf kompartımanlarındaki yolcuların bagajlarını çaldıkları sanılıyor.

57 yaşındaki çete üyelerinden birinin peruk takmış bir kadın gibi davrandığı belirtildi. Peruklu çete üyesinin yanı sıra 47 ve 40 yaşlarındaki iki kişi 5 ila 6 yıl boyunca trenlerde hırsızlık yaptıklarını polise itiraf etti. Yerel basında çıkan haberlere göre, polis ilk olarak nisanda bir yolcunun, içinde 50 bin euro değerinde mücevher olan evrak çantasının çalındığını bildirmesi üzerine harekete geçti.

100’DEN FAZLA KİŞİNİN EŞYALARININ ÇALINDIĞI SANILIYOR

Polis 4 ay sonra Marsilya’daki bir dairede 130 bin euro nakit paranın yanı sıra 70 bin euro değerinde bir saat, tasarım el çantaları, ayakkabılar, kameralar ve mücevherlerin içinde olduğu yaklaşık 300 bin euro değerinde çalıntı eşyaya ulaştı.

Paris, Cenevre ve Nice arasında seyahat eden trenlerde yüzden fazla kişinin eşyalarının çalındığı sanılıyor. Zanlılar hırsızlıktan suçlu bulunmaları halinde 7 yıla kadar hapis cezası alabilir.

KAYNAK: AA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Aralık 3 2022 Dünya

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir