Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Elon Musk: Instagram kıskançlığı artırıyor


Elon Musk: Instagram kıskançlığı artırıyor

Bloom Institute of Technology’nin CEO’su ve kurucu ortağı Austen Allred, geçtiğimiz günlerde Charlie Munger’ın “dünyanın açgözlülük tarafından değil, kıskançlık tarafından yönlendirildiğini” anlatan bir videosunu tweetledi. 

Elon Musk, ise daha sonra bu twete “Instagram bir kıskançlık artırıcıdır” yanıtını verdi. 

Video, bazı insanların hayata rağmen nasıl mutsuz kaldıklarından ve genel olarak bu durumun her zaman daha fazlasına sahip olan başka biri olmasından dolayı geliştiğinden bahsediyor.

Musk’ın Twitter’daki yanıtına yanıt olarak, Bloom Tech’in CEO’su “Ah, yanıtlarımın neden birdenbire tamamen kripto spam’iyle dolduğunu merak ediyordum. 10 sahte Elon hesabı dahil. Bu uygulamayı nasıl kullanıyorsun?” şeklinde yanıt verdi.

Musk, Instagram’ı sevmemesine rağmen daha önce gizli bir Instagram hesabına sahip olduğunu paylaşmıştı. Milyarder, gizli hesabını yalnızca bağlantıları açmak için kullandığını açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Kasım 14 2022 Teknoloji

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir