Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Efes Selçuk’ta zaferin 100. yılı kutlandı


Efes Selçuk’ta zaferin 100. yılı kutlandı

Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları etrafında kenetlenen Türk Ulusu’nun emperyalizme karşı kazandığı zaferin 100. yılı tüm yurda olduğu gibi Efes Selçuk’ta da coşkuyla kutlandı.

30 Ağustos Zaferinin 100. Yıl coşkusu Efes Selçuk Belediyesi tarafından düzenlenen Fener Alayı ve Konser ile tüm kenti sardı. Atatürk Anıtı önünden başlayan Fener Alayı’nda her yaştan Efes Selçuklu bayraklar ve marşlar eşliğinde kent sokaklarında yürüdü. Efes Selçuklu gençlerden oluşan bando takımı da korteje eşlik etti.

DAHA NİCE ZAFERLERE…

İstasyon Meydanı’nda son bulan Fener Alayı’nın ardından Grup Sam Efes Selçuklular ile buluştu. Konser öncesinde sahneye çıkan Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel coşkulu kalabalığa seslenerek; “Zafer Bayramımızın 100. Yıldönümü. Bir çift mavi gözün çıktığı yolda “Zafer Benimdir” deyip zaferi elde ettiği günün 100.yıl dönümü. Zafer Bayramımız kutlu olsun. Bu ülkenin tek lideri olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, tüm şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyoruz. Buradan, Efes Selçuk’tan kocaman alkışı göklerdeki bir çift mavi göze gönderiyoruz. Efes Selçuk Cumhuriyetçidir, Efes Selçuk Atatürkçüdür, Efes laiktir, Efes Selçuk Cumhuriyetine ve zaferine sahip çıkmaktadır. Daha nice zaferlerimiz olsun hep beraber” dedi.

Başkan Ceritoğlu Sengel’in konuşmasının ardından, Efes Selçuklular’ın gökyüzüne bıraktığı kırmızı, beyaz balonlar muhteşem bir görüntü oluşturdu. Efes Selçuk’ta zafer coşkusu Grup Sam Konseri ile Efes Selçuklular zafer coşkusunu yaşadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 14 2022 , Haberler

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir