Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Edirne’de indirim izdihamı


Edirne’de indirim izdihamı

Edirne’nin Uzunköprü ilçesinde kırtasiye, züccaciye, tekstil ve mutfak ürünlerinin satıldığı mağazada, 22. yıla özel tüm ürünlerde yüzde 50’nin üzerinde indirim uygulandı.

İndirimden faydalanmak isteyen vatandaşlar kampanyaya yoğun ilgi gösterdi. İndirim haberini alan vatandaşlar, mağazanın önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

Müşteriler mağazada birbiriyle yarışırken izdiham yaşanmasına neden oldu. Mağazaya girmek isteyenler tek tek içeriye alındı. Yoğunluğu gören vatandaşlar, ‘Uzunköprü’de böyle bir şey görmedik, duyduğumuz gibi geldik” dedi.

Mağaza çalışanları ise paketlemeye yetişemedi. Mağazadaki indirimin ne zaman sona ereceği bilinmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 15 2022 Ekonomi

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir