Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Down sendromlu Betül’ün gelinlik hayali gerçek oldu


Down sendromlu Betül’ün gelinlik hayali gerçek oldu

Elazığ’da yaşayan 24 yaşındaki down sendromlu Betül Kazancı, okuldaki öğretmenlerine ve ailesine gelinlik giymeyi çok istediğini söyledi. Öğretmenleri ve ailesi Betül’ün bu hayalini gerçekleştirmek için hemen harekete geçti.

Evinden alınan Betül, önce kuaföre götürülerek gelin saçı yaptırıldı. Beyaz gelinliğini giyen Betül, gelin arabasına binip şehir turu attıktan sonra İcadiye Mahallesi Hizmet Binasına getirildi. Davetlilerin alkışları arasında salona giren Betül, doya doya eğlenirken gelinlik giymenin mutluluğunu yaşadı.

Betül’ün kendi mahallelerinde oturduğunu belirten komşusu Duygu Karamazı, “Her düğüne geldiği zaman kendisi de gelinlik giymek istediği için ağlıyordu. Bizde dayanamadık ve böyle bir hayali olduğu için küçük bir organizasyon düşündük. Önemli olan Betül’ün mutlu olmasıydı. Betül de maşallah çok mutlu. İcadiye Mahalle muhtarımızın ve mahallemizin desteğiyle güzel bir organizasyona imza attık. Betül ile bir hafta önceden provalara başladık. Müzikleri seçtik her şey Betül’ün isteği gibi olmasını istedik çünkü bunlar Betül’ün hayaliydi. Gelinlik giymeyi çok istiyordu. Bindallı ile başladı ardından gelinlik giydi. Burada ki insanların da böyle bir etkinliğe ihtiyacı vardı, çok güzel bir etkinlik oldu” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Aralık 12 2022 , Türkiye

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir