Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Disipline sevk edilmişti: İYİ Parti’den ‘Metin Özışık’ açıklaması


Disipline sevk edilmişti: İYİ Parti’den ‘Metin Özışık’ açıklaması

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin’in HDP’ye yönelik ‘bakanlık’ ifadeleri siyasetteki gündem maddelerinden biri olmayı sürdürüyor.

Son olarak İYİ Parti Yozgat İl Başkanı Metin Özışık, Tekin’in ‘HDP’ açıklamalarını gerekçe göstererek istifa ettiği açıklamıştı.

İYİ Parti tarafından yapılan yazılı açıklamada ise, Özışık’ın istifasından önce görevden alındığı, görev değişikliğinin tebliğ edilmesi için defalarca genel merkeze davet edildiği ancak Özışık’ın söz konusu davetlere olumsuz yanıt verdiği kaydedilmişti.

Öte yandan Özışık’ın disipline sevk edildiği de belirtilmişti.

İYİ PARTİ’DEN YENİ AÇIKLAMA: ‘HDP KONUSUNDA GÖRÜŞ BEYAN ETMEDİ’

Konuya ilişkin İYİ Parti’den yeni bir açıklama geldi. Partinin 81 il başkanlığından yapılan ortak açıklamada, Özışık’ın il başkanları toplantısı boyunca HDP meselesi ile ilgili görüş beyan etmediği kaydedildi.

Öte yandan; Özışık’ın, toplantıdan bir gün sonra ‘gerçek dışı’ ifadelerle İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in ve parti üyelerinin itibarını kamuoyu önünde zedelemeye gayret ettiği ifade edildi.

İYİ Parti’den yapılan açıklama şu şekilde:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Aralık 2 2022 Siyaset

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir