Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Brent petrol fiyatı ne kadar oldu? (7 Eylül 2022 petrol fiyatları)


Brent petrol fiyatı ne kadar oldu? (7 Eylül 2022 petrol fiyatları)

Petrol fiyatlarında düşüş gözlenirken Brent ham petrolünün varil fiyatı da uluslararası piyasalarda yüzde 1’den fazla gerileyerek 91 dolar seviyesine indi.

Petrol, Rusya’nın Ukrayna’yı işgalinden bu yana en düşük seviyesine geriledi.

Çin’in Chengdu kentinin de bulunduğu bölgelerde uygulanan tecrit 21,2 milyon kişiyi etkilerken dünyanın en büyük ikinci petrol tüketicisi olan ülkede talebi de düşürdü.

Arz tarafında ise Petrol İhraç Eden Ülkeler Örgütü (OPEC) ve OPEC dışı bazı üretici ülkelerden oluşan OPEC+ grubu, ekimde günlük 100 bin varil üretim kesintisine gitme kararı piyasalar üzerinde etkili oluyor.

Piyasa oyuncuları tarafından “sembolik bir düşüş” olarak algılanan bu karar sonrası arz daralmasına ilişkin endişeler yerini, uygulama zorlukları nedeniyle gerçekleşecek kesintinin bu seviyenin de altında kalacağına dair beklentilere bıraktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Kasım 13 2022 Ekonomi

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir