Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Bodrum ile Prizren arasında dostluk köprüsü


Bodrum ile Prizren arasında dostluk köprüsü

Bodrum Belediyesi ile Kosova Cumhuriyeti Prizren Belediyesi arasında dostluk köprüsü kuruluyor. Prizren Belediye Başkanı Shaqir Totaj, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ı makamında ziyaret etti. Başkan Aras, Totaj’ı çiçeklerle karşılarken Prizren Belediyesi ile Bodrum Belediyesi arasında kardeş şehir olma yolunda yüz yüze ilk görüşme gerçekleşti. Turizm faaliyetlerinin geliştirilmesi hakkında gerçekleşen sohbette iki turizm şehri arasında kurulacak dostluk köprüsünün önemine değinildi. İki kent arasında karşılıklı gerçekleştirilebilecek kültür, sanat ve turizm faaliyetleri konuşulurken Bodrum’un ve Prizren’in turizm ve ekonomi yönünden potansiyellerine ve benzerliklerine de vurgu yapıldı.

5393 sayılı Belediye Kanunu’nun 18/p maddesine istinaden Prizren Belediyesi ile kardeş şehir olunması yönünde Eylül ayı Belediye Meclis toplantısında da gerekli onayın alındığını hatırlatan Başkan Aras, “İyi niyet mektubu ile başlattığımız kardeş şehir olma yolundaki çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Önümüzdeki süreçte her iki belediye başkanı tarafından imzalanacak protokol ile resmen kardeş şehir olacağız.” dedi.

Prizren Belediye Başkanı Shaqir Totaj ziyarette Başkan Aras’a Prizren’in tanıtım kitabı ile şehri tasvir eden tablo takdim ederken Başkan Aras, Totaj’a Karia Baltası ile İngilizce olarak hazırlanan Nutuk hediye etti.

Ziyarette, Bodrum ve Prizren’in her konuda iş birliği içinde bulunmasının ve kardeş şehir olmasının önemine dikkat çekildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Aralık 14 2022 , , , Haberler

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir