Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

BM’nin yeni İnsan Hakları Yüksek Komiseri Volker Türk kimdir?


BM’nin yeni İnsan Hakları Yüksek Komiseri Volker Türk kimdir?

BM Cenevre Ofisinden yapılan yazılı açıklamada, “Volker Türk’ü yeni Yüksek Komiser olarak karşılamaktan çok mutluyuz.” ifadesine yer verildi. Yüksek Komiser Türk, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, bu makama atanmaktan onur duyduğunu belirterek, “Mesai arkadaşlarımla bizi bekleyen zorluklarla mücadele etmeyi bekliyorum.” ifadelerini kullandı.

VOLKER TÜRK KİMDİR?

Volker Türk 1965’te Avusturya’nın Linz şehrinde doğdu. Linz Üniversitesi’nde hukuk okuyan Türk, 1991’de BM’de çalışmaya başladı. Volker Türk, 2009’dan 2015’e kadar BM İnsan Hakları Yüksek Komiserliğinde çeşitli üst düzey görevlerde bulundu. Cenevre’deki UNHCR merkezinde Uluslararası Hukuki Koruma Direktörü oldu. Şubat 2015’te BM Mülteciler Yüksek Komiser Yardımcısı olarak atanarak Avusturya’daki en yüksek BM yetkilisi oldu. Mayıs 2016’da Graz Üniversitesi’nin insan hakları ödülüne layık görüldü. 18 Nisan 2019’da BM Sekreterliği’ne Stratejik Koordinasyondan Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı olarak atandı .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Aralık 3 2022 , Dünya

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir