Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Bahar Kapıda bu hafta bozkırın tezenesi Kırşehir’de!


Bahar Kapıda bu hafta bozkırın tezenesi Kırşehir’de!

Anadolu insanının samimiyeti, Türkiye’nin cennet köşeleri, birbirinden ilginç yaşam hikayeleri Bahar Gelir’in içten sunumuyla Bahar Kapıda ’da izleyici karşısına çıkıyor. Bahar Kapıda ekibinin bu hafta Kırşehir’de ilk durağı bir köy düğünü oldu. Geleneksel türküler ve davul zurnalarla ile karşılanan Bahar, köy halkının samimi ve içten duygularına bizzat şahit oldu. Yerel oyunların da oynandığı düğünde Bahar, oyunun içeriğini ve kurallarını izleyiciyle buluşturdu.

Bahar Kapıda ekibinin ikinci durağı Neşet Ertaş Kültür Evi oldu. Kültür evinde bulunan halk ozanları heykelleri ve müzik aletleri hakkında izleyiciyi bilgilendiren Bahar, Neşet Ertaş’ın balmumu heykelini görünce oldukça duygulandı.

Bahar Kapıda ekibi son olarak Abdallar grubuyla görüştü. “Abdal” kelimesinin anlamını izleyiciye aktaran Bahar, ozanlarla uzun sohbet edip türküler seslendirdi. 

Anadolu’nun her köşesinden meraklı ve keyifli sohbetler ‘Bahar Kapıda’ ile Cumartesi ve Pazar 19:00’da Kanal 7’de… 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Aralık 2 2022 , Medya

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir