Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

BAE ve Sırbistan arasında çeşitli alanlarda 5 anlaşma, 4 mutabakat zaptı imzalandı


BAE ve Sırbistan arasında çeşitli alanlarda 5 anlaşma, 4 mutabakat zaptı imzalandı

BAE haber ajansı WAM’da yer alan habere göre, BAE Devlet Başkanı Şeyh Muhammed bin Zayid Al Nahyan, resmi ziyaret kapsamında ülkesinde bulunan Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vucic ile başkent Abu Dabi’de bir araya geldi.

Abu Dabi’deki El-Vatan Sarayı’nda Al Nahyan ve Vucic’in de katıldığı törende iki ülkenin ilgili bakanlık ve kurumları arasında çeşitli alanlarda “kapsamlı stratejik ortaklık” anlaşması imzalandı.

BAE ve Sırbistan arasındaki iş birliğini geliştirmeyi amaçlayan kapsamlı stratejik ortaklığın; adli iş birliği, hükümlülerin karşılıklı iadesi ve Abu Dabi Kalkınma Fonu ile Sırbistan hükümeti arasında iş birliğini kapsayan 5 anlaşma ile diplomatik ve kültürel iş birliğini, insan kaçakçılığıyla mücadeleyi ve siber güvenliği kapsayan 4 mutabakat zaptını kapsadığı kaydedildi.

Sırbistan Cumhurbaşkanı Vucic dün BAE’ye ulaşmış, BAE Devlet Başkanı Al Nahyan tarafından bugün Abu Dabi’de resmi törenle karşılanmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Kasım 13 2022 Dünya

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir