Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

ABD’yi korkutan gelişme: Rusya, Çin ve Kuzey Kore güçlerini birleştiriyor


ABD’yi korkutan gelişme: Rusya, Çin ve Kuzey Kore güçlerini birleştiriyor

Güney Kore resmi haber ajansı Yonhab’a göre, Enstitü tarafından yapılan açıklamada, “Ukrayna krizi nedeniyle bölgenin jeopolitik öneminin artması ve ABD ile stratejik rekabetin artmasıyla Çin’in Kore Yarımadası’nda askeri ve güvenlik güvenliğini artırmaya çalışması bekleniyor” denildi.

Enstitü, Çin’in Kuzey Kore, Rusya ve İran gibi mevcut dost ülkelerle yeni bir askeri ve güvenlik işbirliği yolu bulması beklendiğini vurgulayarak, “Kuzey Kore’nin Çin ve Rusya’nın ev sahipliğinde çok uluslu ortak askeri tatbikatlara katılma olasılığı göz ardı edilemez” diye ekledi.

Kuzey Kore, 1961’de Çin ile bir saldırı durumunda birbirlerine acil askeri yardım sağlamalarını öngören Dostluk, İttifak ve Karşılıklı Yardımlaşma Antlaşması’nı imzaladı.

Kuzey Kore ayrıca Rusya ile dostluk ve işbirliği anlaşması imzaladı.

Geçmişte Kuzey Kore, Çin ve Rusya ile askeri tatbikatlara alenen katılmamıştı. Ancak ABD’ye karşı Çin ve Rusya ile işbirliğini geliştirmeye çalıştığı göz önüne alındığında, bundan sonra ortak askeri tatbikatlara katılması muhtemel olarak görülüyor.

KAYNAK: ŞARKU’L AVSAT

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Kasım 14 2022 , , , , Dünya

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir