Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

ABD konut başlangıçlarında sürpriz artış


ABD konut başlangıçlarında sürpriz artış

ABD Ticaret Bakanlığı’nın verilerine göre konut başlangıçları geçen ay yüzde 12,2 artarak 1,58 milyon oldu.

Beklenti yüzde 0,3 artıştı. Önceki ayın verisi de yüzde 9,6 düşüşten yüzde 10,9’a revize edildi.

Gelecek aylardaki konut başlangıçları için ipucu sağlayan inşaat izinleri de yüzde 10 düşerek 1,52 milyonla Haziran 2020’den beri en düşük seviyeye geriledi. Beklenti yüzde 4,8 düşüştü.

Bu gerileme, yükselen konut kredisi faizleri ve yüksek fiyatların inşaat sektörü üzerinde baskıya neden olduğu sinyali veriyor. ABD’de geçen hafta 30 yıl vadeli mortgage için ortalama faiz oranı 2008 krizinden bu yana ilk kez yüzde 6’nın üzerine çıkmıştı.

Borçlanma maliyetleri de Fed’in enflasyonu dizginleme çabasıyla artmaya devam ediyor. Fed’in yarınki toplantıda da 75 baz puanlık faiz artırımlarını sürdürmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Aralık 12 2022 Emlak

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir